top of page

HİZMETLERİMİZ

Piknik Organizasyonlarımızı üç Ana Hizmet Kategorisinde nitelendirebiliriz. Aynı zamanda Hizmetlerimiz menüsünde tek tek açıklamalı olarak piknik organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri fotoğrafları ile bulabilirsiniz. Aşağıda genelleyecek olursak 3 aşamadan oluşan organizasyon hazırlığımızı görebilirsiniz, gördüğünüz tüm aşamalarda firma olarak sizlere profesyonel anlamda destek sağlamaktayız. 

DOĞRU ZAMANLAMA

Piknik Organizasyonu planlarken en doğru zamanlamayı bulmak sizlere hem ekonomik açıdan hemde katılımı üst seviyede tutması açısından faydalı olacaktır. 

Yıllık Planda; Bayramlar, Resmi Tatiller, Ay a göre hava sıcaklığı tahmini ve Personel Yıllık izin periyotlarına göz attığınızda en doğru zamanı seçmeniz çok daha kolaylaşacaktır. Bu bağlamda erken Mekan rezervasyonu yaparsanız, Piknik için hem en iyi ve en ekonomik zamanı bulabilir hem de gerekli çalışmalar için piknik tarihine kadar, bol bol zamanınız olur. Tavsiyemiz Piknik Organizasyonun da Erken Rezervasyon dur.  Bunun için internetten rezervasyon yapacak alan bulmak yerine sizlere bu erken rezervasyonu yapabilecek; Profesyonel Piknik Organizasyonu firmasını bulmanız yeterli olacaktır.

DOĞRU MEKAN BULMA

 

Piknik Organizasyonu yapmaya karar verdiniz. Personel sayınız belli ve ortalama katılımı tahmin edebiliyorsunuz diyelim. Öncelikli olarak ortalama katılımcı sayınıza göre mutlaka yeteri genişlikte düz alana sahip bir mekan bulunuz. Piknik Mekanın daki; Gölgelik, Tuvalet, Mescid, Bebek Bakım Odası gibi alanların varlığını ve sayılarını mutlaka öğreniniz. Mutfak ve kullandığı ürünlerin markalarını sorunuz. En önemlisi de Alanda yapılacak olan aktiviteler için sizlere kaç metrekare bir alan tahsis ediyorlar? Ve aktivite alanı Piknik Mekanının neresinde kalıyor? Bu soruların cevabını mutlaka almalısınız. Size çok fazla seçenek olduğu için büyük bir uğraş olacaktır. Bu sebepten ötürü Lütfen Piknik organizasyonu yapan Şirketlerden yardım alnız. Yada talebinizi direk bizden yapabilirsiniz.

DOĞRU AKTİVİTELER

Piknik Organizasyonu için artık tarih belli, mekan hazır ve sıra geldi aktiviteleri seçmeye. Bu noktada öncelikli olarak bilinmeliki çalışan ırkımız Türk Uyruklu ise Mutlaka ve mutlaka vazgeçmeyeceği tabular vardır. Geleneksel Piknik Oyunları gibi. Bu aslında fix olarak her piknikte olmalı, Arkasını mutlaka Takım ve motivasyon oyunları ile süslemeli, Kişi sayımıza yeterli ölçüde Hem müzik hemde oyunları yönetme amacıyla Ses Sistemi kurulmalı ve sonrası tamamı ile fantastik seçimlere bırakılmalıdır. Çocuklar için farklı aktiviteler, Yetişkinler için Şişme Oyunlar, Karnaval Yiyecekleri...vb Seçenekler tamamı ile bütçe ile alakalı çünkü maalesef ki aktivite ve eğlencede bir son söz konusu değildir. Ve bunlar için en Profesyonel Animasyon ve Aktivite ve Piknik Hizmetleri veren Şirket ile anlaşmalısınız. Kendi içinizde yapmaya çalışıp sakın personelide küstürmeyin, Sizde yorulmayın :) 

bottom of page